Symetria PR podjęła współpracę z krakowską firmą AdRem Software. Agencja będzie odpowiadać za strategię komunikacyjną firmy, media relations, aktywność w mediach społecznościowych oraz PR-owe wsparcie eventów i konferencji.

– AdRem to firma z ogromnym potencjałem i klientami na całym świecie. Wieloletnie doświadczenie, bogate portfolio i innowacyjny produkt oznaczają szerokie możliwości komunikacyjne, które będziemy wykorzystywać w codziennych działaniach – komentuje Maja Młodzińska, wspólniczka w agencji Symetria PR. – Naszym głównym zadaniem jest informowanie o najważniejszym produkcie firmy, czyli narzędziu do monitorowania sieci – NetCrunch. Za tym rozwiązaniem stoją też historie tysięcy klientów, które będziemy przybliżać szerokiej publiczności.

Firmy rozpoczęły wspólne działania 10 sierpnia 2015 roku.

AdRem Software to krakowska firma tworząca komercyjne programy do zarządzania i monitorowania sieci, systemów i aplikacji. Najbardziej znanym produktem AdRem jest NetCrunch – program do bezagentowego monitorowania sieci i systemów z automatycznymi mapami i narzędziami diagnostycznymi dla sieci zawierających nawet kilka tysięcy urządzeń.

Firma powstała w 1998 roku, dziś ma 2500 klientów w 87 krajach.

www.adrem.com.pl