PR dla branży IT i nowych technologii

Symetria PR to agencja świadcząca wszechstronne usługi z zakresu public relations. Koncentrujemy się na wprowadzaniu na rynek młodych spółek technologicznych, pracujemy z funduszami inwestycyjnymi i firmami IT. Zajmujemy się relacjami z mediami, prowadzimy PR wewnętrzny i działania employer branding. Dbamy o poprawne komunikowanie się marek i tworzymy dla nich atrakcyjne treści. Prowadzimy także działania e-PR i influencer relations. Organizujemy konferencje prasowe, szkolenia i eventy. Pomagamy firmom w sytuacjach kryzysowych.

O agencji

  • 10 lat na rynku

  • PR-owcy z wieloletnim doświadczeniem w branży startupowej, IT, nowych technologii, call/contact center
  • współpraca z firmami technologicznymi, takimi jak: Intel, Microsoft, McAfee

  • ugruntowane relacje z dziennikarzami ogólnopolskimi i lokalnymi, a także z blogerami

  • znajomość środowiska dziennikarzy biznesowych, IT, startupowych 
  • współpraca z uczelniami (AGH), organizacjami naukowymi (Think Tank) i partnerami przy tworzeniu treści PR-owych (wywiady, case studies, wypowiedzi eksperckie)

  • współpraca z parkami technologicznymi oraz inkubatorami przedsiębiorczości (m.in. Krakowski Park Technologiczny, hub:raum Kraków, INNOventure)

  • interdyscyplinarne podejście do pracy, samodzielność

Poznaj zespół Symetria PR

Maja Młodzińska
Maja MłodzińskaPR Manager
W branży PR od 9 lat, w tematyce IT specjalizuje się od lat 8. Prowadzi projekty promocyjno-marketingowe związane z międzynarodowymi firmami IT (McAfee, Microsoft, Intel). W firmie odpowiedzialna za kontakty z mediami i blogerami, śledzenie trendów, analizę ważnych dla branż klientów wydarzeń i konkursów.
W 2015 roku została wyróżniona przez redakcję outsourcingportal.pl, która umieściła ją na liście najważniejszych osób w branży outsourcingowej w Polsce.
Magdalena Grochala
Magdalena GrochalaPR Manager
Zajmuje się PR-em w IT od 11 lat. Regularnie pisze artykuły branżowe do największych gazet, magazynów i portali w Polsce, doskonale zna środowisko mediów branżowych i ogólnopolskich. W firmie odpowiedzialna za warstwę merytoryczną i tekstową komunikatów PR-owych, kontakty z mediami i partnerami.
Wykładowczyni na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Europejskiej. Autorka artykułów eksperckich, prelegentka konferencji branżowych, współautorka badań branży PR oraz merytorycznych spotkań dla PR-owców Komu Komunikacja.