Od września 2015 roku Symetria PR świadczy usługi public relations dla polskiego oddziału szwedzkiej firmy Novacura. Jest to kolejny klient agencji z branży nowoczesnych technologii. Novacura jest producentem m.in. rozwiązania Novacura Flow, które optymalizuje procesy w firmach.

Agencja będzie odpowiadać za media relations, aktywność w mediach społecznościowych oraz PR-owe wsparcie eventów i konferencji.

Novacura to bardzo ciekawy klient. Firma wywodzi się ze Szwecji i w polskim oddziale bardzo się wyczuwa skandynawskie podejście do prowadzenia biznesu – mówi Magdalena Grochala, wspólnik w Symetria PR. – Nowy klient kładzie duży nacisk na wysoką jakość komunikatów oraz uważnie słucha rad agencji. Bardzo cenimy sobie obecny w codziennej pracy egalitaryzm oraz potrzebę poszukiwania konsensusu.

Novacura usprawnia i upraszcza procesy biznesowe, stosując oprogramowanie Novacura Flow w istniejących rozwiązaniach ERP. W Polsce firma pracuje z klientami z wielu branż, m.in. produkcyjnej, logistycznej, serwisowej i utrzymania ruchu. Wspiera również sprzedaż mobilną we wszystkich gałęziach gospodarki.

Firmy rozpoczęły wspólne działania 1 września 2015 roku.