Od 1 kwietnia 2014 roku Symetria Public Relations jest odpowiedzialna za komunikację firmy McAfee w Polsce. Zadaniem agencji jest bieżące informowanie o wydarzeniach, w które angażuje się polski oddział McAfee, o inicjatywach podejmowanych przez całą korporację, a także o nowościach produktowych oraz analizach i raportach przygotowywanych przez ekspertów firmy.

Naszym głównym zadaniem jest zakorzenienie dyskusji na temat bezpieczeństwa w Internecie z udziałem firmy McAfee w polskim kontekście – mówi Maja Młodzińska, PR Manager w Symetria PR. – Chcemy, żeby wiedza i doświadczenie naszego klienta przekazywane w różnego rodzaju tekstach odpowiadały na potrzeby polskich przedsiębiorców, a rozmowy na temat zagrożeń ze strony cyberprzestępców dotyczyły także naszego lokalnego rynku.

Symetria PR odpowiedzialna jest za komunikację z mediami, prowadzi biuro prasowe dla McAfee w Polsce oraz wspomaga komunikacyjnie wszystkie działania marketingowo-PR-owe polskiego oddziału.

SymetriaPR działa na rynku od 2007 roku. Specjalizuje się w obsłudze firm z branży IT i outsourcingowej. Wśród dotychczasowych klientów agencji znajdują się m.in. Luxoft Poland, it WORKS, Accounting Plaza, Cyfrowy Polsat, Multibank czy MMC Brainville.

McAfee, spółka zależna w całości należąca do Intel Corporation (NASDAQ: INTC), umożliwia firmom, organizacjom z sektora publicznego i osobom prywatnym bezpieczne używanie Internetu. McAfee zapewnia proaktywne i sprawdzone rozwiązania oraz usługi bezpieczeństwa pomagające chronić systemy, sieci i urządzenia przenośne na całym świecie. Dzięki wizjonerskiej strategii o nazwie Security Connected, innowacyjnemu podejściu do wzmacnianej sprzętowo ochrony i wyjątkowej, globalnej informacji o zagrożeniach firma McAfee dysponuje wszystkimi zasobami, które pozwalają na zaoferowanie jej klientom pełnego bezpieczeństwa.